o nasWitamy na naszej stronie. 
Jeśli szukacie Państwo urządzenia dźwigowego lub chcecie zmodernizować już istniejące, jesteście we właściwym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej

Nasza oferta

  1. Urządzenia. Dźwigi elektryczne, dźwigi hydrauliczne. Więcej
  2. Serwis. Montaż, konserwacja. Więcej

kontakt


Komodo

ul. Złotno 41

94-221 Łódź

tel. 530 070 220

tel. 42 307 05 88


  • MONTAŻ. 

Oferujemy usługi polegające na instalowaniu urządzeń transportu pionowego wraz z wszelkimi procedurami niezbędnymi do prawidłowego uruchomienia urządzenia.  • MODERNIZACJA 

jest to bardzo szerokie pojęcie, głównie skupiające się jednak na poprawie bezpieczeństwa dźwigów istniejących. Do typowych dźwigów w blokach mieszkalnych mamy gotowe rozwiązania techniczne umożliwiające stworzenie windy nowoczesnej, bezpiecznej z drzwiami automatycznymi. Często modernizacja to praktycznie wymiana windy na nową. W przypadku wymiany dźwigu w spółdzielniach wspólnotach poprawie ulegają parametry dźwigu np. szybkość obsługi, wielkość otworu drzwiowego, komfort jazdy oraz walory estetyczne.

  • KONSERWACJA 

to usługa polegająca na stałym nadzorze nad urządzeniem podlegającym dozorowi technicznemu. Wprowadzona jest poprzez ustawę o Dozorze Technicznym i w zdecydowanej większości przypadków wymaga comiesięcznych przeglądów.

  • DORADZTWO. 

Doradzamy w zakresie wszelkich urządzeń transportu pionowego, gdy budowany jest obiekt nowy oraz gdy przebudowywany lub modernizowany jest obiekt istniejący. Gdy wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa stara się dostosować obiekt do istniejących standardów lub gdy architekt próbuje umieścić windy w projekcie.

  • PROJEKTOWANIE 

wszelkich rodzajów wind. Do podanych wymiarów szybu dopasowujemy windy o optymalnych wymiarach kabiny. Współpracujemy z biurami projektowymi i architektami w celu optymalizacji rozwiązań dźwigowych.

  • SERWIS GWARANCYJNY. 

Dla urządzeń wyprodukowanych przez naszą firmę oferujemy serwis w ramach gwarancji.

  • OBSŁUGA FIRM KONSERWACYJNYCH. 

Oferujemy sprzedaż i dostawy podzespołów dźwigowych większości producentów dźwigowych. Pomagamy w doborze podzespołów do modernizacji. Tworzymy dokumentację techniczną.